В інтернет-магазині Все для дому ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені замовленими товарами, але іноді виникають ситуації, коли товар не задовольняє ваші очікування. Наша політика обміну та повернення товару дозволяє вам здійснювати ці процеси протягом 14 днів з моменту отримання замовлення згідно з чинним законодавством.

Якщо ви хочете повернути товар, він повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, із збереженим оригінальним пакуванням та бирками. Ми повернемо вам кошти на ваш рахунок, вказаний під час замовлення, в термін до 14 днів з дня отримання товару. Крім того, ми також пропонуємо можливість обміну товару на інший, який вас цікавить. Щоб обміняти товар, зв'яжіться з нашими консультантами за контактними даними, які вказані на нашому сайті.

Згідно з чинним законодавством, ми також забезпечуємо гарантійний ремонт на всі гарантійні товари, які ви придбали в нашому інтернет-магазині. Якщо виникли якісь проблеми з гарантійним товаром, зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам з ремонтом в одному з сервісних центрів у найближчому до вас місті. Наша команда завжди рада допомогти вам і зробити процес обміну, повернення чи ремонту якомога більш зручним та простим.